KORZYŚCI Z EMS

KORZYŚCI Z EMS

OPIEKA TRENERA

Podczas treningu personalnego EMS w naszym studio cały czas nad przebiegiem treningu czuwa wykwalifikowany trener, który angażuje i motywuje Cie do ciężkiej pracy.

Zadaniem trenera jest również korygowanie postawy oraz techniki wykonywanych ćwiczeń. Naszego trenera możesz zapytać o fizjologię ciała, o to co dzieje się z Twoim organizmem przed, w trakcie i po treningu.

Możesz go również zapytać o dietę, o to co zjeść przed i po treningu. Nasi trenerzy to również świetni kompani do rozmowy na rożne tematy, którymi chciałbyś się podzielić.

OPIEKA TRENERA PERSONALNEGO
czas

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Trening EMS trwa tylko 30 minut dzięki czemu zyskujesz czas na to co jest naprawdę ważne dla Ciebie.

Podczas jednej sesji treningowej pracujemy nad całym ciałem równocześnie, dzięki czemu efektywność treningu zwiększa się kilkukrotnie.

Wystarczą 2 treningi w tygodni na które poświęcisz maksymalnie 2 godziny.

WIDOCZNE EFEKTY

Trening EMS to żadna magia. To bardzo intensywny trening całego ciała, dzięki czeku efekty zobaczysz już po kilku treningach. Pierwszym namacalnym efektem Twojej pracy z nami będzie podniesienie wydolności ogólnej organizmu oraz lepsze samopoczucie.

Kolejnym widocznym efektem będzie zmiana Twojej sylwetki, która poprawi się w zależności od twojego celu. Dzięki temu że nasze urządzenie do elektrostymulacji mięśniowej posiada rożne programy treningowe możesz osigać wyznaczone przez siebie cele:

a) budowanie masy mięśniowej,
b) redukcja tkanki tłuszczowej,
c) zmniejszenie obwodów ciała,
d) zwiększenie zakresów ruchu oraz sprawności ogólnej,
e) poprawa wytrzymałości
f) lepsza koordynacja ruchowa
g) doskonałe samopoczucie i energia na cały dzień

efekty treningu ems
BUDUJ MASĘ Z EMS

BUDOWA MASY MIĘŚNIOWEJ

Trening EMS jest doskonałym narzędziem do budowania masy mięśniowej.

Impuls o częstotliwości 85 Hz angażuje do pracy maksymalnej ok. 90 % włókien mięśniowych. Siłowy trening EMS to praca w krótkich, wymagających seriach przy mocnej pracy mięśniowej. Stymuluje to mięśnie do wzrostu oraz zwiększenia siły.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Podczas treningu EMS trwającego 20 minut jesteśmy w stanie spalić 0d 500 do 1200kcal.Wspomaga to rozkręceniu metabolizmu. Przy odpowiedniej diecie i minimalnym deficycie kalorycznym Twój organizm pozbędzie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, twój wiek metaboliczny będzie o wiele niższy niż rzeczywisty.

Ponadto impulsy elektryczne przebijają się przez tkankę skórną o poprawiając jej jędrność i wspomaga walkę z cellulitem.Podczas treningu EMS trwającego 20 minut jesteśmy w stanie spalić 0d 500 do 1200kcal. Wspomaga to rozkręceniu metabolizmu. Przy odpowiedniej diecie i minimalnym deficycie kalorycznym Twój organizm pozbędzie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, twój wiek metaboliczny będzie o wiele niższy niż rzeczywisty.

Ponadto impulsy elektryczne przebijają się przez tkankę skórną o poprawiając jej jędrność i wspomaga walkę z cellulitem.

chudnij redukuj tkankę tłuszczową
zmniejsz rozmiar w pasie i obwód ciałą

ZMNIEJSZENIE OBWODÓW CIAŁA

Chyba najprzyjemniejszy efekt, gdy walczymy o idealną sylwetkę. Dzięki temu, że zmieniamy skład ciała, obwody poszczególnych zmniejszają się.

Elektrostymulacja korzystnie wspomaga utratę kilogramów, równocześnie wzmacniając mięsnie szkieletowe.

ZWIĘKSZENIE ZAKRESU RUCHU

Dzięki treningowi z elektrostymulacją nasze mięśnie stają się bardziej elastyczne i wyrównują się ich napięcia. Proces ten pozytywnie wpływa na poprawę ruchomości w stawach.

W naszym studio trening EMS łączony jest z treningiem funkcjonalnym. Dużo różnorodnych ćwiczeń i prac a we wszystkich płaszczyznach doskonali naszą sprawność ogólną.

Dodatkowo po każdym treningu masujemy mięśnie lub rozciągamy lub rolujemy w zależności od potrzeby.

zakres ruchu większy dzięki ems
ems zwiększa koordynację ruchową

KOORDYNACJA RUCHOWA

Nasze urządzenie pozwala na swobodne wykonywanie Treningu EMS nawet 50 metrów od panela sterującego.

Programy treningowe pozwalają na stymulację mięśni na niższych częstotliwościach. Umożliwia Nam to wykonanie treningu dynamicznego, motorycznego, skocznego czy biegowego.

Przy elektrostymulacji całego ciała mamy możliwość wykonania gimnastyki i rożnych pozycji polegających na napięciu poszczególnych grup mięśniowych i utrzymaniu przez dłuższy czas.

DOSKONAŁE SAMOPOCZUCIE I ENERGIA CAŁY DZIEŃ

Systematycznie wykonywana rekreacja ruchowa pozwala na utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Na co dzień spotykamy się z rożnymi wyzwaniami, które wymagają od Nas sprawności, czasami siły, nierzadko wytrzymałości.

Aktywność fizyczna pomaga w walce ze stresem i korzystnie wpływa na Nasze samopoczucie oraz pewność siebie.

Przyjdź do Nas i naładuj się energią na cały tydzień
TRENING EMS – WIĘCEJ NIŻ TRENING

energia ems i doskonałe samopoczucie

JESZCZE WIĘCEJ KORZYŚCI Z TRENINGU EMS

EMS POZNAŃ STUDIO TRENINGOWE

TRENUJ 30 MINUT I KORZYSTAJ

Trening EMS zaczęliśmy praktykować w 2016 roku i byliśmy pierwszym studio, które zaistniało na poznańskim rynku. Przez ten czas przebyliśmy wiele szkoleń w Niemczech, Szwajcarii oraz Holandii. Uczestniczyliśmy w wielu targach, konferencjach naukowych oraz prezentacjach. Poznawaliśmy rynek elektrostymulacji mięśniowej EMS i wybieraliśmy najlepsze rozwiązania sprzętowe dla naszych klientów. Przez cały ten czas układaliśmy plany treningowe oraz metody, które pozwalają osiągać realne efekty naszych podopiecznych. Jesteśmy pionierami w prowadzeniu treningu EMS i łączeniu go z rożnymi formami tj. trening funkcjonalny, obwodowy, sprawnościowy, motoryczny, siłowy czy wytrzymałościowy. Cały czas kształcimy się i doskonalimy, oraz budujemy przede wszystkim bezpieczny rynek EMS w Polsce dla Naszych klientów.

SPORT
TO ZDROWIE

sportowcy znani korzystają z ems

Trening EMS wykorzystywany jest od wielu lat przez wyczynowych sportowców. Jest świetnym sposobem na urozmaicenie programu treningowego jak i zmuszanie profesjonalistów do jeszcze cięzszej pracy.

Do tej pory z treningu z elektrostymulacją przyznali się wybitni sportowcy jak bracia Kliczko, Usain Bolt, Karim Benzema, Robert Lewandowski, Cristiano Ronaldo, czy Adam Małysz.

Zapewne każdy szanujący się klub sportowy wie co to jest EMS i wykorzystuje tą metodę treningową w okresach przygotowawczych.

REWELACYJNE
SAMOPOCZUCIE

ems daje energię do życia

Trening EMS dodaje siły i podnosi ogólną sprawność fizyczną. Oprócz tego w zdrowym ciele zdrowy duch. Oprócz ogólnego rozwoju fizycznego sprawia, że jesteś bardziej odporny na codzienny stres i depresję.

EMS Pozwala na utrzymanie ciała w doskonałej formie i zdrowiu, zwalcza i zapobiega cellulitowi i rozstępom. Nie ma skutków ubocznych i można go stosować niezależnie od wieku pacjenta.

Zapraszamy abyś sam się przekonał na własnej skórze, że EMS działa i pomoże również i Tobie. Zapisz się na trening przez naszą stronę lub odwiedź nas osobiście.

ŁAGODZENIE BÓLU PLECÓW

ems łagodzi bóle pleców

Bolące plecy w odcinku lędźwiowym to problem ludzi na skalę globalną. Przyczyną tego jest siedzący tryb życia, brak czasu na aktywność fizyczną oraz osłabione mięśnie grzbietowe/szkieletu mięśniowego i mięśni głębokich.

Rytmiczne napinanie mięśni podczas stymulacji pełni funkcje zbliżone do różnych form masażu ciała, a to sprzyja wielu procesom, które są korzystne nie tylko dla samych mięśni. Poprawia się napięcie tkanki łącznej i lokalne krążenie krwi oraz płynów tkankowych. Większe dotlenienie krwi sprzyja lepszemu spalaniu tłuszczu.

Trening EMS w skuteczny sposób wzmacnia rzadko ćwiczone mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne i zdrowe plecy.

OCHRONA
STAWÓW

ems-nie-szkodzi-na-stawy

Przewagą trening EMS nad normalnym treningiem na siłowni jest fakt, że podczas ćwiczeń w kamizelce nie obciążamy stawów oraz kręgosłupa. Doskonale możemy budować masę mięśniową ćwicząc ciężarem, który w normalnych warunkach nie sprawiałby najmniejszego problemu.

Impulsy wysyłane podczas treningu EMS docierają również do głębiej położonych włókien mięśniowych, przyczyniając się do ich wzmocnienia 5 razy szybciej niż przy normalnych ćwiczeniach. Podczas elektrostymulacji uruchamiamy ok. 90% włokien mięśniowych.

Trening EMS pozwala na wzmacnianie kilku największych grup mięśniowych równocześnie, dzięki czeku oszczędzamy czas i możemy pracować nad całym ciałem na każdej sesji treninowej. Pozwala nam to na zmniejszenie ilości jednostek treningowych do dwóch w tygodniu.